Kaş Tasarımı Nedir?

Çok iyi bir göz makyajı için ön hazırlık olan, bakışlarımızın karakteristiğini oluşturan bir uygulamadır. Bu yüzden daha belirgin daha  dolgun, kişinin yüz yapısıyla uyumlu olan bakışlara sahip olmak için kaş dizaynına özen gösterip konusunda uzman kişiler tarafından destek alınmalıdır. Burada dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli nokta, doğal kaş yapısının bozulmamasına özen göstermektir.

Kaşlarımızı her ne kadar evimizde kendimiz yapmaya çalışsak da, elimizin duruşu ve aynadan yapmaya çalışmamız her zaman istediğimiz sonuçları almamız çok da kolay olmamaktadır.

Kaşlarımız zayıfsa ve zor çıkıyorsa bu gibi moral bozucu durumları düzeltmemizin çaresi Kalıcı Kaş Dizaynı olacaktır. Merkezimiz de yaklaşık 1 saat süren Kalıcı Kaş Uygulaması ile istediğiniz kaş şekline kavuşabilirsiniz.

Kaş Dizaynı Nasıl Yapılır?

Yüz ile ilgili estetik işlemlerin en çok kadınlar tarafından yaptırıldığı bilinir. Kaş tasarımı kadın yüzü için de erkeklere oranla daha fazla yapılan işlemlerdendir.

Peki, kaş dizaynı nasıl yapılır? En iyi kaş tasarımı için öncelikle yüze uygun kaş planı oluşturulur. Taslak olarak kaş bölgesine bir kaş görüntüsü çizilir.  Uygulamaya başlamadan önce ten ve saç rengine uygun pigmentler seçilir.  Sonrasında kullanılan iğnelerle ve boyalarla oluşturulan taslağın içi doldurulur.

Kas vitamini nedir?

Kaş vitamini; seyrelmiş ya da yanlış alım sonucu tabiri caizse “küsmüş” kaşların tekrar çıkmasını sağlamak, mevcut olanları da güçlendirmek amacıyla kaş köklerine vitamin enjekte edilmesi işlemidir. Çünkü yapılan uygulama tamamen size ait olan kaşların canlandırılıp tekrar çıkmasını gürleşmesini amaçlar.

Kaş Tasarımı Fiyatları

Evde sürekli kaş doldurma, kaş boyama işlemleri günlük hayatta çok fazla zaman kaybına yol açabilir. Kaş tasarımı İstanbul genelinde bu vakit kaybını önlemek amacıyla çok fazla rağbet gören bir uygulamadır. Doğal olarak kaş dizaynı fiyatları hakkında bilgi almak isteyenlerin sayısı da oldukça fazladır.

Her estetik uygulama için belli bir piyasa ücreti bulunur. Uygulamada kullanılan malzemeler, uygulanan seanslar işlemin ücretini belirleyen faktörlerdir. Yaptırılan kaş şeklinin yüze uygun olması ve kullanımından memnun kalınması durumunda, ödenecek olan ücretin son derece makul olacağı unutulmamalıdır.

Kaş vitamini uygulaması ne kadar?

Bu sayede küsmüş ve işlevselliğini yitirmiş kaş kökleri canlandırılıyor. Vitaminlerle hazırlanmış serum, cihaz yardımı ile kaşın tamamına ve kaş diplerine uygulanıyor. Bu işlem 20’şer gün aralıklarla 3 veya 5 seans tekrar edilir. Her seans yaklaşık olarak yarım saat sürer.

Kaş neden Seyrekleşir?

KAŞ ALIMI DÖKÜLMEYE SEBEP OLUYOR

Buna halk arasında kaş küsmesi denir. Kaş telleri zayıflayarak kaybolur. Kaş dökülmesi daha çok kadınlarda meydana gelir. Kaş dökülmesinin nedenleri stres, kıl köklerini etkileyen cilt hastalıkları, bazı ilaçların yan etkisi, hormon dengesizlikleri ve hipotiroid hastalığı olabilir

GÜVEN

Önemli olan tek şey sizlerin güvenini kazanmak ve güzellik salonumuzdan mutlu ayrılmanızı sağlamaktır.

KALİTE

Hiçbir zaman kalitemizden ve ödün vermeden daha iyisini sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

ÖZVERİ

İşimizi her zaman severek yapıyoruz. Sizin mutlu olmanızı sağlamak ve bu hususta çalışmak tek gayemiz.

KAŞ TASARIMI İÇİN RANDEVU ALIN !